pisma2.jpgpisma3.jpgpisma4.jpgpisma1.jpgpisma5.jpg

Formularze druków akcydensowychFormularz, formularze, druk, druk akcydensowy.

Używanie komputerów w pracy biurowej spowodowało wzrost zapotrzebowania na druki akcydensowe, formularze druków i pism w wersji komputerowej, czyli takie, które można bez większych kłopotów wypełnić w komputerze, zamiast ręcznie.

Rodzaje formularzy druków akcydensowych

Istnieje wiele rodzajów druków akcydensowych, druków urzędowych, formularzy sądowych, czy firmowych, które można wypełniać w komputerze, w typowych programach biurowych. Największym powodzeniem cieszą się aktywne formularze druków, samodzielnie wykonujące niektóre czynności związane z ich wypełnianiem, w ten sposób ułatwiające prace.

Zalety formularzy druków akcydensowych

Główna zaletą druków i formularzy w wersji komputerowej jest odciążenie użytkownika od wielokrotnego wpisywania tych samych danych czy też dokonywanie obliczeń, oraz wiele innych usprawnień czyniących sporządzanie formularzy bardziej przyjaznym i łatwym.

Podkategorie

 • Druki księgowe i rachunkowe

  Fruli, formularze księgowe i rachynkowe.Księgowość jest jednym z miejsc, w którym są wykorzystywane duże ilości różnego rodzaju druków księgowych ułatwiających dokonywanie operacji księgowych, ich dokumentowania itd.

  Druki i formularze księgowe

  Co prawda wiele operacji księgowych jest prowadzonych za pomocą specjalistycznego oprogramowania, to jednak bardzo często zachodzi potrzeba wykorzystania odpowiedniego formularza, druku księgowego.

  Druki i formularze księgowe w wersji komputerowej

  Jednakże, jeżeli zachodzi konieczność skorzystania z formularza, druku księgowego, o wiele łatwiej jest skorzystać z gotowego druku dostosowanego do wypełniania w komputerze, zwłaszcza, jeśli ma możliwość dostosowania do konkretnych potrzeb.

  Pism:
  63
 • Formularze druków wpłaty i przelewu

  Aktywny formularz wpłaty, przelewu.Aktywne druki i formularze związane z wpłatą gotówkową oraz przelewem pieniędzy z jednego konta na inne.

  Pism:
  4
 • Formularze faktur i rachunków

  Druki, formularze faktur i rachunków.Dokumentowanie operacji gospodarczych wiąże się z wystawianiem faktur i rachunków. Co prawda w powszechnym obrocie jest wiele programów fakturujących, to jednak nie wszyscy z nich korzystają.

  Druki faktur i rachunków

  Bardzo wiele osób korzysta z komputerowych druków faktur, formularzy faktur, czy też druków rachunków, formularzy rachunków.

  Pism:
  5