pisma1.jpgpisma3.jpgpisma4.jpgpisma2.jpgpisma5.jpg


Pisma

Szablon pisma

szablon

Bardzo często pojawia się potrzeba używania druków firmowych związanych ze szczególnymi potrzebami firmy, takich jak papier firmowy, wizytówki firmowe i osobiste, zaproszenia, ulotki, prospekty czy też katalogi, koperty, oraz wiele innych rodzajów pism identyfikowanych z firmą.

Oczywiście można je zamówić w specjalistycznych agencjach, albo opracować samemu. Zawsze jednak wiąże się to z nakładami finansowymi albo poświęceniem czasu na opracowanie wspomnianych pism.

„Każda praca jest dobra, o ile jest dobrze wykonywana." Albert Einstein

Szablony pism
firmowych i prywatnych

Wszystkie szablony pism są w pełni edytowalne. Znaczy to po prostu tyle, że każdy szablon można dowolnie dostosować do potrzeb i upodobań, bez żadnych ograniczeń. Jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia.

Sposób formatowania, umieszczenie elementów graficznych oraz formatowanie tekstów jest zrealizowane w taki sposób, aby jak najłatwiej było można dostosować szablon pisma do bieżących potrzeb, oraz aby można było w łatwy sposób zastąpić tekst zastępczy docelowym.

Do szablonów można dodawać nowe elementy graficzne, zmieniać istniejące oraz wymieniać teksty zastępcze i zmieniać ich formatowanie i miejsce.